Liity jäseneksi

2025 ensimmäinen Pelaaja ensin-tyytyväisyyskysely lähetetty jäsenille

Kauden aikana lähetämme jokaiselle täysi-ikäiselle jäsenellemme Pelaaja-ensin tyytyväisyyskyselyn yhden kerran, mihin lämpimästi toivomme jokaisen vastaavan.

Pyrkimyksenämme on jatkuvasti kehittää Nokia River Golfia. Siksi olemme jäsentemme ja vieraspelaajiemme edun vuoksi päättäneet jatkaa yhteistyötä Suomen Golfliiton ja heidän projektikumppaninsa Players 1st kanssa.
"Pelaaja Ensin" –tyytyväisyyskysely antaa meille mahdollisuuden hyödyntää kokemuksianne golfyhteisössämme ja seurata kehitystämme.
Haluamme edelleen parantaa tietämystämme niistä olosuhteista ja tekijöistä, jotka vaikuttavat omien ja vieraspelaajiemme kokemuksiin. Tämä tieto antaa meille ainutlaatuisen mahdollisuuden kehittää golfyhteisöämme sellaiseksi, että sinä pelaajana olet etusijalla ja saat parhaan mahdollisen kokemuksen.
Kyselyn teknisestä toteutuksesta vastaa Golfliiton projektikumppani, tanskalainen Raw Milk.

Vastaukset käsitellään anonyymeinä eikä jäsentietoja käytetä muuhun kuin kyselyn toteuttamiseen ja toiminnan kehittämiseen eikä niitä anneta eteenpäin muille osapuolille.

Jokainen Nokia River Golfin täysi-ikäinen jäsen tulee kauden aikana saamaan sähköpostiinsa yhden kerran tyytyväisyyskyselyn, johon lämpimästi toivomme kaikkien vastaavan.

2025 kauden ensimmäinen Pelaaja ensin-tyytyväisyyskysely on lähetetty tänään 27.5. kolmasosalle aikuisjäsenistämme. Kutsun saaneet voivat vastata kyselyyn 12.6. mennessä ja kaikkien yhteystietonsa jättäneiden kesken arvotaan 50eur arvoinen rangekortti.


Ystävällisin terveisin,

Nokia River Golf ry